Cześć

Na co dzień jesteśmy parą, która nie potrafi bez siebie żyć. Naszą największą wspólną pasją jest fotografia.
Michalina to bardziej artystyczna i delikatna część naszego duetu. Skupia swoją uwagę na detalach i uchwyceniu ulotnych emocji, których w dniu ślubu jest bardzo dużo. Potrafi nawiązać niewerbalny kontakt z fotografowaną Parą Młodą czy gośćmi na przyjęciu weselnym. Przejmuje inicjatywę, kiedy potrzeba ośmielić osobę zagubioną przed obiektywem. To wszystko widać później na jej zdjęciach. Kiedy Michalina fotografuje, ludzie stają się pewniejsi siebie i chętniej pozują.
Nazywam się Adam. Jestem bardziej techniczną i rzemieślniczą częścią naszego duetu. Dążę do tego, byśmy byli przygotowani w 200% do każdego z reportaży. W ten sposób jestem pewien, że nic nie powinno nas zaskoczyć. Dodatkowo, dbam o wdrażanie najnowszych technologicznie rozwiązań, które udoskonalają nasze fotografie. Podczas reportażu staram się być dyskretny, a moje zdjęcia wyrażają szczere emocje. Lubię, kiedy osoba przeze mnie fotografowana o tym nie wie, ponieważ pozwala mi to wydobyć swego rodzaju głębię i naturalność, którą na zdjęciach bardzo cenię.
Wielu ludzi preferuje jednego fotografa, ponieważ jako artysta przedstawia swoją wizję reportażu. My jednak jesteśmy ze sobą na tyle zżyci zarówno w strefie prywatnej, jak i zawodowej, że wypracowaliśmy niemal idealny system współpracy przy naszych reportażach. Pomimo tego, że zdjęcia, które robimy się różnią, to są spójne z naszą wizją. Poza tym lubimy zaskakiwać i pokazywać dokładnie ten sam moment z dwóch całkiem różnych perspektyw, co w przypadku jednego fotografa jest niemożliwe 🙂
Witaj! W czym możemy Ci pomóc?